Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Termometar za prerađevine (0°C do +100°C) 22cm
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Tekućekristalni termometar (0°C do +40°C) 15cm
2,83 €
2,83 EUR/kom.
Destilator hawkSTILL Aabratek 2.0 60L WiFi
650,98 €
650,98 EUR/kom.
Destilator hawkSTILL Aabratek 2.0 60L s izolacijom
379,51 €
379,51 EUR/kom.
Destilator Hawkstill Aabratek 1.0 Električni, 30 L
365,60 € 324,88 €
324,88 EUR/kom.
Destilator hawkSTILL 1.0 CONVEX 30 L - 2 suhoparnika
209,02 €
209,02 EUR/kom.
Prizmatične bakrene opruge 0,5 L
20,00 €
40,00 EUR/l
Nehrđajuće prizmatične opruge - 0,5 L
16,58 €
33,16 EUR/l
Šunkovar – Nešto malo 0,8 kg
16,82 € 15,60 €
15,60 EUR/kom.
Kokosov aktivni ugljen 0,86 kg
7,68 €
8,93 EUR/kg
Kamionka - lonac 0,5 L za mast bez poklopca
8,46 € 7,68 €
7,68 EUR/kom.
Aktivni kameni mineralni ugljen 0,86 kg
7,05 €
8,20 EUR/kg
Olivna boca za vino 0,75 L - paket 8 kom.
6,44 €
0,81 EUR/kom.
Bijela boca za vino 0,75 L - paket 8 kom.
Boca za vino 0,75 L zelena - paket 8 kom.
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/kom.