Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Boca za pivo 0,5 L - paket 8 kom.
3,60 € 3,41 €
0,43 EUR/kom.
Prizmatične bakrene opruge 0,5 L
20,00 €
40,00 EUR/l
Staklenka TO 5 L i plastični poklopac fi 100, s ručkom
4,46 €
4,46 EUR/kom.
Tegla 1,5 L, fi 82/6 s poklopcem u boji + hvataljke
3,63 € 2,39 €
2,39 EUR/kom.
Destilacijski kvasac Turbo Grom 5-7 dana 100L
6,31 €
18,56 EUR/kg
Čep od pluta 45/37mm 5 kom.
5,02 € 4,70 €
0,94 EUR/kom.
Destilacijski kvasac Turbo Grom 5-7 dana
2,19 €
25,76 EUR/kg
Esencija s okusom Tennessee Whiskey 2,5 L, za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Vertikalna punilica premium 5 L
172,19 € 136,58 €
136,58 EUR/kom.
Okusna esencija - karamelizirana na 0,5 L - 40 ml
2,66 €
66,50 EUR/l
Staklena bačvica 5 L, sa širokim uljevom, čepom, postoljem i pipom
24,63 €
24,63 EUR/kom.
Destilerijski kvasac Turbo Torpedo 5-7 dana 21% 100g
2,41 €
24,10 EUR/kg
Esencija okusa mango & marakuja za 5 L, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Esencija Jänek Majster, 2,5 L za 250 L gotovog pića
Esencija s okusom višnje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l