Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Ukrasna boca TYNKTURA 0,5 L, s dugim crnim navojnim čepom fi 28 mm, 1 kom.
1,34 €
1,34 EUR/kom.
Boca Tynktura 500 ml s natpisom „Cytrynówka” i navojnim čepom
1,88 €
1,88 EUR/kom.
Bočica Receptura 250 ml, s crnim navojnim čepom, 1 kom.
0,88 €
0,88 EUR/kom.
Staklenka za likere 5L i poklopac s ručkom
5,31 € 4,46 €
4,46 EUR/kom.
Esencija Jänek Majster, 2,5 L za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Staklenka TO 5 L i plastični poklopac fi 100, s ručkom
4,46 €
Demižon Dama 5 L s čepom i plastičnom košarom
5,66 €
5,66 EUR/kom.
Dama 5 L s navojnim poklopcem, čepom i vrenjačom, 4 kom.
20,97 €
5,24 EUR/kom.
Staklena bačvica 5 L, sa širokim uljevom, čepom, postoljem i pipom
24,63 €
24,63 EUR/kom.
Damižana Dama 5 L PET, s navojnim čepom i košaricom
2,78 €
2,78 EUR/kom.
Damižana Dama 5 L PET, s navojnim čepom i ručkom
2,36 €
2,36 EUR/kom.
Balon za vino 5L u plastičnoj košari
10,61 €
10,61 EUR/kom.
Esencija s okusom manga i marakuje za 2 L - 40ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Esencija okusa mango & marakuja za 5 L, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Esencija s okusom kokosa, 2,5L, za 125L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l