Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Staklena bačvica 5 L, sa širokim uljevom, čepom, postoljem i pipom
24,63 €
24,63 EUR/kom.
Staklena bačvica 3 L, sa širokim uljevom, čepom, postoljem i pipom
15,36 €
15,36 EUR/kom.
Bačva za kiseljenje 240 L plava
73,16 € 60,73 €
60,73 EUR/kom.
Bačva za kiseljenje 130 L plava
46,33 € 42,44 €
42,44 EUR/kom.
Bačva za kupus 85 L, s tlačnim obručem, plava, Sterk
35,85 € 30,49 €
30,49 EUR/kom.
Bačva za kupus 60 L, s tlačnim obručem, plava, Sterk
31,95 € 27,56 €
27,56 EUR/kom.
Kvadratna Bačva za 50 L, bijela, s ručkama 50 L
17,31 € 15,60 €
15,60 EUR/kom.
Kvadratna bačva za 40 L, bijela, s ručkama, Sterk
15,11 € 13,66 €
13,66 EUR/kom.
Kvadratna Bačva za 30 L, bijela, s ručkama, Sterk
11,55 € 10,56 €
10,56 EUR/kom.
Kvadratna Bačva za 20 L, bijela, s ručkama, Sterk
8,12 € 7,34 €
7,34 EUR/kom.
Esencija s okusom Tennessee Whiskey 2,5 L, za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Esencija okusa Tennessee whiskeyja za 10 L - 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Esencija s okusom Tennessee whiskeyja za 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom Highcastle Whisky za 2 L - 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Olivna boca za vino 0,75 L - paket 8 kom.
6,44 €
0,81 EUR/kom.