Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Vrtna traka za cijepljenje, prozirna, 100 m x 3 cm
1,53 €
1,53 EUR/kom.
Vrtni štitnici za koljena - pjenasti
5,80 € 5,27 €
2,63 EUR/kom.
Vrtni koš / za balon 5 L
1,39 €
1,39 EUR/kom.
Podrška za biljke - sužena vrtna rešetka 150 x 75cm
10,14 €
10,14 EUR/kom.
Potpora za biljke – vrtna rešetka 150 x 60cm
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Potpora za biljke - vrtna rešetka 150 x 45cm
6,39 €
6,39 EUR/kom.
Vermikulit za sobne biljke i vrtlarstvo, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Perlit za sobne biljke i vrtlarstvo, 2L
1,95 €
0,97 EUR/l
Vrtna košara / za balon 54l
4,46 €
4,46 EUR/kom.
Vrtna košara / za balon 20l
3,04 €
3,04 EUR/kom.
Vrtna košara / za balon 34l
2,07 €
2,07 EUR/kom.
Keramzit za sobne biljke, vrtlarstvo i šume u staklu 10–20 mm, 4L
3,56 €
0,71 EUR/l
Keramzit za sobne biljke, vrtlarstvo i šume u staklu, 4-10 mm, 2L
2,36 €
2,36 EUR/kom.
Keramzit za sobne biljke, vrtlarstvo i šume u staklu, 4-10 mm, 1L
1,80 €
1,80 EUR/l
Esencija okusa vrtne mente, za 4 L, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l