Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Alkoholometar neprobojni s epruvetom, raspon mjerenja 20-98%
4,99 € 3,95 €
3,95 EUR/kom.
Destilacijski kvasac Turbo Koji, 50 g (bez kašenja!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
Destilerijski kvasac Turbo Torpedo 5-7 dana 21% 100g
2,41 €
24,10 EUR/kg
Esencija s okusom limuna i maline - 40 ml, za 4L
3,19 €
3,19 EUR/kom.
Esencija s okusom hrasta, s prirodnom aromom i ekstraktom – 40 ml, za 4 L
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Esencija s okusom limuna s prirodnom aromom za 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Samoljepljive etikete 60x90 mm za boce, votku, crne, 20 kom.
2,63 € 1,95 €
0,10 EUR/kom.
Esencija s okusom Višnjevače za 4 L - 40 ml
79,75 EUR/l
Esencija okusa maline s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
Samoljepljive etikete 60 x 90 mm za boce, staklenke, poklone s cvjetnim uzorkom - 20 kom.
2,63 € 2,05 €
Samoljepljive etikete 60 x 90 mm za boce, likere, alkohol, votku - 20 kom.
Esencija s okusom kruške – za kruškov liker, 40 ml
Esencija s okusom kokosa, za 5 L - 100 ml
6,90 EUR/kom.
Esencija s okusom dunje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l
Esencija s okusom višnje, 2,5 L za 250 L gotovog pića