Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Destilacijski kvasac Turbo Koji, 50 g (bez kašenja!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
Poklopac convex 30 L za čeličnu posudu
22,20 €
22,20 EUR/kom.
Električni grijač za destilatore 1,5+2KW
79,02 € 41,70 €
41,70 EUR/kom.
Električna grijač za destilatore 1,3+2KW
79,02 € 38,53 €
38,53 EUR/kom.
Konveksni poklopac 18L za čelični spremnik
20,24 €
20,24 EUR/kom.
Esencija s okusom Whisky Apple - 40 ml, za 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom Whisky Fire za 4 L, 40 ml
Esencija s okusom burbona za 4 L, 40 ml
Esencija s okusom Whisky Honey za 4 L - 40 ml
Esencija s okusom Whisky Orange za 4 L - 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
Esencija okusa Tennessee whiskeyja za 10 L - 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Esencija okusa viskija za 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Esencija s okusom Tennessee whiskeyja za 4 L - 40 ml
Esencija s okusom Highcastle Whisky za 2 L - 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Esencija s okusom Tennessee Whiskey 2,5 L, za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l