Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kuhinjsko mramorno tucalo, crno, fi 10,5 cm
9,48 € 9,02 €
9,02 EUR/kom.
Kuhinjsko mramorno tucalo, bijelo, fi 10 cm
11,19 € 6,78 €
6,78 EUR/kom.
Ubijač / Tučak za kupus drveni veliki 100 cm
11,36 € 11,05 €
11,05 EUR/kom.
Granitni kuhinjski mužar s tučkom
12,44 €
12,44 EUR/kom.
Drveni ubijač / tučak za kupus 78 cm
7,99 € 7,68 €
7,68 EUR/kom.
Komplet hawkSTILL Wi-Fi IQ – destilacijski termometar s Wi-Fi i zaslonom
150,00 €
150,00 EUR/kom.
Emajlirani lonac od lijevanog željeza – ecru, 5,8 L
54,14 €
54,14 EUR/kom.
Esencija s okusom Tennessee Whiskey 2,5 L, za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Zaslon za destilacijski termometar hawkSTILL Wi-Fi
42,44 €
42,44 EUR/kom.
Set od 6 esencija – WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Esencija s okusom Whisky Apple - 40 ml, za 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom Whisky Fire za 4 L, 40 ml
Esencija s okusom burbona za 4 L, 40 ml
Francuske hrastove kockice, jako tostirane, aromatizirane – Whisky, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Esencija s okusom Highcastle Whisky za 2 L - 40 ml
85,25 EUR/l