Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kuhinjski termometar (20°C do +300°C) 12,5cm
4,39 €
4,39 EUR/kom.
Sonda za kuhinjski termometar (185800, 185909)
6,92 €
6,92 EUR/kom.
Kuhinjski termometar s grafikom (0°C do +100°C) 12,5cm
5,19 € 4,22 €
4,22 EUR/kom.
Elektronički kuhinjski termometar ručno punjiv
11,28 € 10,24 €
10,24 EUR/kom.
Kompaktni infracrveni kuhinjski termometar sa sklopivom sondom
22,44 €
22,44 EUR/kom.
Tekućekristalni termometar (0°C do +40°C) 15cm
2,83 €
2,83 EUR/kom.
Termometar za pećnicu (50°C do +300°C) Ø6,1cm
5,10 €
5,10 EUR/kom.
Tekućekristalni termometar (+16°C do +30°C) 13cm
1,92 €
1,92 EUR/kom.
Kuhinjski termometar (0°C do +100°C) 12,3cm
4,22 €
Kuhinjski termometar s grafikom (0°C do +120°C) 21,0cm
5,34 €
5,34 EUR/kom.
Termometar za hladnjake i zamrzivače (-50°C do +40°C) 17cm
2,00 €
2,00 EUR/kom.
Knjiga "Šunkovar – Majstor kulinarskih mogućnosti, Recepti" – novo izdanje, knjiga na poljskom jeziku
10,05 €
10,05 EUR/kom.
Esencija okusa Tennessee whiskeyja za 10 L - 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Esencija s okusom Whisky Apple - 40 ml, za 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom Wild Cherry Whiskey 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l