Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Keramzit za sobne biljke, vrtlarstvo i šume u staklu 10–20 mm, 4L
3,56 €
0,71 EUR/l
Vermikulit za sobne biljke i vrtlarstvo, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Keramzit za sobne biljke, vrtlarstvo i šume u staklu, 4-10 mm, 2L
2,36 €
2,36 EUR/kom.
Perlit za sobne biljke i vrtlarstvo, 2L
1,95 €
0,97 EUR/l
Keramzit za sobne biljke, vrtlarstvo i šume u staklu, 4-10 mm, 1L
1,80 €
1,80 EUR/l
Navodnjavajuće kugle za biljke, bijele poluprozirne s čepom, 400ml, 4 kom.
6,90 € 6,49 €
1,62 EUR/kom.
Elektronički sobni termometar marke Soens, crni
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Prstenasta potpora za biljke 3 prstena 1,5m
5,51 € 4,88 €
4,88 EUR/kom.
Prstenasta potpora za biljke 3 prstena 1,2m
4,14 € 3,39 €
3,39 EUR/kom.
Prstenasta potpora za biljke 4 prstena 1m
3,33 € 2,73 €
2,73 EUR/kom.
Prstenasta podrška za biljke 3 prstena 0,7m
2,14 € 2,07 €
2,07 EUR/kom.
Prstenasta potpora za biljke 3 prstena 0,5m
1,95 € 1,76 €
1,76 EUR/kom.
Navodnjavač za biljke – zeleni list s keramičkom nogom, 120 ml
3,11 € 2,22 €
2,22 EUR/kom.
Navodnjavač za biljke – prozirni list s keramičkom nogom, 120 ml
Navodnjavač za biljke – prozirni list, 120 ml
1,07 € 0,51 €
0,51 EUR/kom.