Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Metalna zamka za miševe - živozamka
8,07 € 7,24 €
7,24 EUR/kom.
Zamka za miševe – živozamka, prozirna, 2 kom.
9,80 € 7,88 €
3,94 EUR/kom.
Zamka za miševe - zamka za žive miševe
4,72 € 3,41 €
3,41 EUR/kom.
Solarni odvraćivač krtica – učinkovita, sigurna i humana zaštita vrta, 1 kom.
4,12 €
4,12 EUR/kom.
Solarni odvraćivač krtica – učinkovita, sigurna i humana zaštita vrta, set 4 komada
13,41 €
3,35 EUR/kom.
UVA lampa za uništavanje insekata 40 W, srebrna
46,82 € 40,97 €
40,97 EUR/kom.
UVA lampa za uništavanje insekata 20 W, crna
34,38 € 30,49 €
30,49 EUR/kom.
Lampa protiv insekata Manhattan UVA 6 W, crna
17,56 €
17,56 EUR/kom.
Esencija okusa šljive za 4 L, 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/kom.
Hvataljka za staklenke
3,68 €
3,68 EUR/kom.
Turbo kvasac X-Harmony 18%, 100 L, 360g
6,24 €
17,33 EUR/kg
Turbo kvasac X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
3,22 €
23,33 EUR/kg
Poklopac Twist-Off fi82/6, bež na kockice, 10 kom
1,53 €
0,15 EUR/kom.
Redukwas® Plus - regulator kiselosti, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Alkoholometar neprobojni s epruvetom, raspon mjerenja 20-98%
4,99 € 3,95 €
3,95 EUR/kom.