Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija s okusom višnje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l
Esencija s okusom Višnjevače za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
VSYPTO s okusom Green Tea Višnja, 3 g
0,44 €
146,67 EUR/kg
Esencija okusa višnje za 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
VSYPTO okusa Zeleni čaj Višnja, 9 g
0,78 €
86,67 EUR/kg
Tekući dim za dimljenje – višnja, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Set od 6 esencija – WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Vsypto mix 3x15 okusa, 45x9 g
27,31 €
0,61 EUR/kom.
Vsypto mix 3x15 okusa, 45x3 g
14,88 €
0,33 EUR/kom.
Vsypto mix 2x15 okusa, 30x3g
10,24 €
0,34 EUR/kom.
Esencija s okusom Tennessee Whiskey 2,5 L, za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Esencija s okusom dunje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
Esencija s okusom kokosa, 2,5L, za 125L gotovog pića
Esencija s okusom kruške, s prirodnom aromom, 2,5 L
Esencija s okusom kokosa, za 5 L - 100 ml
6,90 EUR/kom.