Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Turbo kvasac X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Odvraćivač kuna i glodavaca za automobile i prostorije (ultrazvuk + LED)
19,27 €
19,27 EUR/kom.
Set od 6 esencija – WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Esencija s okusom kruške, s prirodnom aromom, 2,5 L
132,68 €
53,07 EUR/l
Modul destilatora - glava - Liebig hladnjak
61,46 €
61,46 EUR/kom.
Pivarski termometar (0°C do +100°C) 31,5cm
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Esencija s okusom kokosa, za 5 L - 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/kom.
Esencija s okusom šljive 100 ml
Esencija s okusom kruške – liker od kruške, esencija 100 ml
69,00 EUR/l
Esencija s okusom kave 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Esencija s okusom bourbona 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom hrasta, s prirodnom aromom i ekstraktom – 40 ml, za 4 L
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Kavna esencija s prirodnim aromama za 4 L – 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/kom.
Esencija s okusom kruške – za kruškov liker, 40 ml
79,75 EUR/l
Esencija s okusom manga i marakuje za 2 L - 40ml