Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Okvirna preša za voće – s metalnom košarom, kapaciteta 10L
147,56 €
147,56 EUR/kom.
Balkonski staklenik s 3 police
21,94 € 15,36 €
15,36 EUR/kom.
Metalni dvokraki zatvarač "Basic"
22,44 €
22,44 EUR/kom.
Okvirna preša za voće – s drvenom košarom, kapaciteta 10L
127,80 €
127,80 EUR/kom.
Boca Napoleon 500 ml s čepom fi28, 6 kom
6,88 €
1,15 EUR/kom.
Termoskupljajuće kapice s perforacijom, mješavina boja, 100 kom.
6,80 € 6,31 €
0,06 EUR/kom.
Kapice s perforacijom zlatne fi 31mm 100kom.
6,65 € 6,00 €
Kapice s perforacijom crvene fi31mm 100kom.
Esencija s okusom lješnjaka za 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom jagode, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Stolna kapslownica "2000" s blokirajućim sustavom
49,02 €
49,02 EUR/kom.
Jogurtomat s termostatom, 7 staklenki, 1,3 L
29,75 €
29,75 EUR/kom.
Ubodnik za meso s osiguračem
10,24 € 8,95 €
8,95 EUR/kom.
Esencija s okusom limuna s prirodnom aromom za 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Alkoholometar s termometrom
6,04 €
6,04 EUR/kom.