Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija s okusom čokolade 100 ml za 10 L
6,90 €
69,00 EUR/l
Esencija Jänek Majster, 2,5 L za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Boca 500 ml za votku - 8 kom.
7,11 € 3,90 €
0,49 EUR/kom.
Esencija okusa dunje za 10 L - 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Esencija s okusom kruške – liker od kruške, esencija 100 ml
Esencija okusa dunje za 4 L - 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/kom.
Esencija okusa višnje za 10 L - 100 ml
Esencija s okusom mente za 2 L - 40ml
79,75 EUR/l
Esencija s okusom dunje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l
Esencija okusa Gorke Staropoljske za 4 L - 40 ml
Esencija s okusom višnje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
Esencija okusa crnog ribiza s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
Esencija s okusom brusnice za 4 L - 40 ml
Esencija s okusom limuna i maline - 40 ml, za 4L
Esencija s okusom kokosa, za 5 L - 100 ml
6,90 EUR/kom.