Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Activated Duo Carbon - mješavina aktivnog kamenog (mineralnog) i kokosovog ugljena, 1 kg, za 60 L
5,61 €
5,61 EUR/kg
Esencija s okusom Pina Colade za 4 l - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom kokosa, za 5 L - 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/kom.
Kokosov aktivni ugljen 1 kg x 10 - set
64,14 €
6,41 EUR/kg
Kokosov aktivni ugljen 1 kg x 4 - set
26,83 €
6,71 EUR/kg
Kokosov aktivni ugljen 1 kg x 2 - set
13,41 €
Kokosov aktivni ugljen 0,86 kg
7,68 €
8,93 EUR/kg
Kokosov aktivni ugljen 1 kg
7,17 €
7,17 EUR/kg
Kokosov aktivni ugljen 0,46 kg
4,83 €
10,50 EUR/kg
Aktivni kokosov ugljen za biljke 0,9 L
4,85 €
4,85 EUR/kom.
Apsorber mirisa za fermentaciju + tiha fermentacijska cijev + aktivni kokosov ugljen 200 g
5,80 €
5,80 EUR/kom.
Esencija s okusom kokosa, 2,5L, za 125L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l
Apsorber mirisa fermentacije s Maxi cijevi i ugljenom
5,27 €
5,27 EUR/kom.
Esencija s okusom kokosa za 2 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Jogurtomat s termostatom, 9 staklenki, 1,6 L
56,33 € 46,83 €
46,83 EUR/kom.