Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Modul destilatora - bočni prijem - OLM
98,54 €
98,54 EUR/kom.
Modul destilatora - papiga destilacijska
34,14 €
34,14 EUR/kom.
Destilator HawkStill "Hladni Prsti" 60 L, s kolonom fi 60,3mm
365,61 €
365,61 EUR/kom.
Nehrđajuće prizmatične opruge - 1 L
31,70 €
31,70 EUR/l
Nehrđajuće prizmatične opruge - 0,5 L
16,58 €
33,16 EUR/l
Activated Duo Carbon - mješavina aktivnog kamenog (mineralnog) i kokosovog ugljena, 1 kg, za 60 L
5,61 €
5,61 EUR/kg
Esencija s okusom Whisky Fire za 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom burbona za 4 L, 40 ml
Esencija s okusom Whisky Honey za 4 L - 40 ml
Esencija s okusom Whisky Orange za 4 L - 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
Esencija s okusom Reserve Brandy, 40 ml, za 4 L
3,68 EUR/kom.
Esencija s okusom Whisky Apple - 40 ml, za 4 L
Esencija s okusom Highcastle Whisky za 2 L - 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Esencija s okusom Wild Cherry Whiskey 40 ml
Navojni zatvarač za boce fi28/38, crni, 8 kom.
2,36 €
0,29 EUR/kom.