Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Odstranjivač ptica – reflektirajuće spirale u srebrnoj boji, 6 komada
2,88 €
0,48 EUR/kom.
Odstranjivač ptica - reflektirajuća traka, 80 m
3,27 €
3,27 EUR/kom.
Šiljci za ptice, na plastičnoj traci, 10 kom.
21,95 €
2,19 EUR/kom.
Šiljci za ptice, na metalnoj traci, 10 kom.
21,46 €
2,15 EUR/kom.
Trake sa šiljcima za odstranjivanje ptica, ukrasne, bijele - od plastike, 6 kom.
10,24 €
1,71 EUR/kom.
Reflektirajući privjesak za odstranjivanje ptica - sova s zvončićima
2,78 €
2,78 EUR/kom.
Solarni odvraćivač krtica – učinkovita, sigurna i humana zaštita vrta, set 4 komada
13,41 €
3,35 EUR/kom.
Solarni odvraćivač krtica – učinkovita, sigurna i humana zaštita vrta, 1 kom.
4,12 €
4,12 EUR/kom.
Francuske hrastove kockice, jako tostirane, aromatizirane – Whisky, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Kockice od francuskog hrasta, jako tostirane, aromatizirane – Višnja, 20 g
139,00 EUR/kg
Francuske hrastove kocke, snažno tostirane, aromatizirane – Šljiva, 20 g
Kockice od francuskog hrasta, snažno tostirane, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
Fermentacijska cijev MAXI s zaštitnim čepom
1,24 €
1,24 EUR/kom.
Mikrobiološka podloga za sir strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Turbo kvasac X-Pack 1,8 kg - profesionalni, za velike nastave
24,63 €
13,68 EUR/kg