Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija Jänek Majster za 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija Jänek Majster, 2,5 L za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Mikrobiološka podloga za sir strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Stroj za sladoled i sorbete
73,65 € 56,58 €
56,58 EUR/kom.
Jogurtomat s termostatom, 9 staklenki, 1,6 L
56,33 € 46,83 €
46,83 EUR/kom.
Jogurtomat s termostatom, 7 staklenki, 1,3 L
29,75 €
29,75 EUR/kom.
Navodnjavač za biljke – zeleni list s keramičkom nogom, 120 ml
3,11 € 2,22 €
2,22 EUR/kom.
Navodnjavač za biljke – prozirni list s keramičkom nogom, 120 ml
Kockice od francuskog hrasta, jako tostirane, aromatizirane – Višnja, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Francuske hrastove kocke, snažno tostirane, aromatizirane – Šljiva, 20 g
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Chillout blago voćni, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Energy drink, 126 g
3,34 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Limun & limeta, 126 g
VYPITO 12%, vrećica za 18 koktela – Multitropic, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 drinkova - Mandarina, 126 g