Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
pH Metar za Tlo
5,70 €
5,70 EUR/kom.
Bezvremenska boca 500 ml s navojnim čepom, 1 kom.
3,14 €
3,14 EUR/kom.
Klijalište u staklenci Twist-off + 5 pakiranja sjemena
7,66 €
7,66 EUR/kom.
Staklenka za klijanje Twist-off s sjemenkama rotkvice
6,90 €
6,90 EUR/kom.
Kalcijev klorid za sir, 10 g
0,56 €
56,00 EUR/kg
Mikrobiološka podloga za sir strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Staklenka za djecu twist off 212ml s tiskom i poklopcem fi 66/4, 6 kom.
6,31 €
1,05 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 koktela – Multitropic, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 drinkova - Mandarina, 126 g
Francuske hrastove kockice, jako tostirane, aromatizirane – Whisky, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Chillout blago voćni, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Energy drink, 126 g
3,34 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Limun & limeta, 126 g
Kockice od francuskog hrasta, jako tostirane, aromatizirane – Višnja, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Francuske hrastove kocke, snažno tostirane, aromatizirane – Šljiva, 20 g