Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Chillout blago voćni, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Energy drink, 126 g
3,34 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Limun & limeta, 126 g
Saturator za vodu i pića + patrone 10 kom.
41,70 €
41,70 EUR/kom.
Esencija s okusom dunje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l
Esencija s okusom Tennessee Whiskey 2,5 L, za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Nerazbijajuća, višenamjenska staklenka za fermentaciju, 8L
6,31 € 5,97 €
5,97 EUR/kom.
Nerazbijajuća, višenamjenska staklenka za fermentaciju, 5 L
5,21 € 5,14 €
5,14 EUR/kom.
Cijev za pretakanje vina
3,41 €
1,71 EUR/m
Menzura od plastike za mjerenje mjeračima tekućina, 25 cm
1,10 €
1,10 EUR/kom.
Boca 500 ml za votku, s crnim navojnim čepom, 6 kom.
4,07 €
0,68 EUR/kom.
Bočica za likere pljoska 200 ml - 10 kom.
6,55 € 5,83 €
0,58 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 drinkova - Mandarina, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/kom.
Boca za pivo 0,5 L - paket 8 kom.
3,60 € 3,41 €
0,43 EUR/kom.
Čep za demižon Dama PET 5 L - 3 kom.
0,97 €
0,32 EUR/kom.