Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija Brandaxa s okusom grčkog brendija, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom mente za 2 L - 40ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Esencija s okusom ruma za 4 L - 40 ml
Esencija Jänek Majster za 4 L, 40 ml
Esencija s okusom manga i marakuje za 2 L - 40ml
Esencija s okusom kokosa za 2 L - 40 ml
Esencija s okusom Tennessee Whiskey 2,5 L, za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Esencija Jänek Majster, 2,5 L za 250 L gotovog pića
Esencija s okusom dunje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l
Esencija s okusom kokosa, 2,5L, za 125L gotovog pića
Esencija s okusom višnje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
Esencija s okusom kruške, s prirodnom aromom, 2,5 L
Set od 6 esencija – WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Esencija okusa Tennessee whiskeyja za 10 L - 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Esencija okusa viskija za 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l