Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija s okusom bourbona 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Set od 6 esencija - koktelni 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Esencija okusa šljive za 4 L, 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/kom.
Esencija okusa Tennessee whiskeyja za 10 L - 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Esencija okusa višnje za 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Esencija s okusom čokolade 100 ml za 10 L
Esencija s okusom kave 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Esencija s okusom burbona za 4 L, 40 ml
Esencija okusa mirabelke 40 ml
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Esencija s okusom Highcastle Whisky za 2 L - 40 ml
85,25 EUR/l
Kavna esencija s prirodnim aromama za 4 L – 40 ml
Esencija s okusom jagode, 40 ml
79,75 EUR/l
Esencija s okusom Tennessee Whiskey 2,5 L, za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Esencija Jänek Majster, 2,5 L za 250 L gotovog pića
Esencija s okusom kokosa, 2,5L, za 125L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l