Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija s okusom Whisky Apple - 40 ml, za 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom Highcastle Whisky za 2 L - 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Esencija s okusom Tennessee Whiskey 2,5 L, za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Esencija s okusom Whisky Honey za 4 L - 40 ml
Esencija s okusom Whisky Fire za 4 L, 40 ml
Esencija s okusom Wild Cherry Whiskey 40 ml
Esencija s okusom Whisky Orange za 4 L - 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
Esencija okusa Tennessee whiskeyja za 10 L - 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Esencija s okusom Tennessee whiskeyja za 4 L - 40 ml
Set od 6 esencija – WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Francuske hrastove kockice, jako tostirane, aromatizirane – Whisky, 20 g
170,50 EUR/kg
Esencija okusa viskija 40ml
3,41 EUR/kom.
Esencija okusa viskija za 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Esencija s okusom burbona za 4 L, 40 ml
Set od 6 esencija - koktelni 6x40 ml