Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija s okusom limuna i maline - 40 ml, za 4L
3,19 €
3,19 EUR/kom.
Esencija okusa maline s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
79,75 EUR/l
Set 6 esencija - VOĆNI 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Esencija s okusom Tennessee Whiskey 2,5 L, za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Esencija Jänek Majster, 2,5 L za 250 L gotovog pića
Esencija s okusom dunje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l
Esencija s okusom kokosa, 2,5L, za 125L gotovog pića
Esencija s okusom višnje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
Esencija s okusom kruške, s prirodnom aromom, 2,5 L
Set od 6 esencija – WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Esencija okusa Tennessee whiskeyja za 10 L - 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Esencija okusa viskija za 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Esencija s okusom kokosa, za 5 L - 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/kom.
Esencija okusa mango & marakuja za 5 L, 100 ml
69,00 EUR/l
Esencija s okusom limuna s prirodnom aromom za 10 L - 100 ml