Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
VYPITO 12%, vrećica za 18 koktela – Multitropic, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/kom.
Set od 6 esencija - koktelni 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Set za zabavu - Vypito Mandarina
11,61 €
11,61 EUR/kom.
Esencija Apeorello Dolce za 4 L, 40 ml
3,68 €
3,68 EUR/kom.
Staklena bačvica 5 L, sa širokim uljevom, čepom, postoljem i pipom
24,63 €
24,63 EUR/kom.
Staklena bačvica 3 L, sa širokim uljevom, čepom, postoljem i pipom
15,36 €
15,36 EUR/kom.
Esencija s okusom grožđa, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Esencija s okusom Tennessee Whiskey 2,5 L, za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Esencija okusa dunje za 4 L - 40 ml
3,19 EUR/kom.
Esencija okusa vrtne mente, za 4 L, 40 ml
Esencija s okusom brusnice za 4 L - 40 ml
VYPITO 12%, vrećica za 18 drinkova - Mandarina, 126 g
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Chillout blago voćni, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Energy drink, 126 g
3,34 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Limun & limeta, 126 g