Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Vinski Set Easy – jednostavan način za domaće vino
20,00 €
20,00 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Chillout blago voćni, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Energy drink, 126 g
3,34 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Limun & limeta, 126 g
Pljosnata boca 500 ml s navojnim čepom, tisak „Domaća naljevina”, 1 kom.
1,63 €
1,63 EUR/kom.
Esencija s okusom Tennessee Whiskey 2,5 L, za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Esencija s okusom dunje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l
Esencija s okusom višnje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
Boca 500 ml za votku, s crnim navojnim čepom, 6 kom.
4,07 €
0,68 EUR/kom.
Staklena bačvica 5 L, sa širokim uljevom, čepom, postoljem i pipom
24,63 €
24,63 EUR/kom.
Staklena bačvica 3 L, sa širokim uljevom, čepom, postoljem i pipom
15,36 €
15,36 EUR/kom.
Kapetanska boca 500 ml s čepom - 6 kom
6,97 € 6,49 €
1,08 EUR/kom.
Spremnik za fermentaciju 30 L s poklopcem, slavinom i cjevčicom UA
13,65 € 12,92 €
12,92 EUR/kom.
Demižon Dama 5 L s čepom
5,19 €
5,19 EUR/kom.
Menzura od plastike za mjerenje mjeračima tekućina, 25 cm
1,10 €
1,10 EUR/kom.