Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Granitni pravokutni kamen za pizzu 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/kom.
Suhi kvasac za talijansku pizzu - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Čep / kapica za balone s uskim grlom fi57mm
0,95 €
0,95 EUR/kom.
Poklopac-čep za balon sa širokim otvorom
3,14 €
3,14 EUR/kom.
Samoljepljive etikete za začine, okrugle, crne - 30 kom.
1,53 €
0,05 EUR/kom.
Zaslon za destilacijski termometar hawkSTILL Wi-Fi
42,44 €
42,44 EUR/kom.
Silikonska podloga za pečenje
5,26 € 4,97 €
4,97 EUR/kom.
Esencija Gold s okusom Jamaica Rum za 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Elektronički termometar u okviru - za destilatore (-50°C do +110°C)
5,14 €
5,14 EUR/kom.
Kulture bakterija za kefir i kiselo mlijeko, 5 g
4,85 €
4,85 EUR/kom.
Esencija s okusom kokosa za 2 L - 40 ml
79,75 EUR/l
Okvirna preša za voće - nehrđajući čelik, 1,2 l
78,54 €
78,54 EUR/kom.
Boca 500 ml za votku - 8 kom.
3,90 €
0,49 EUR/kom.
Samoljepljive etikete 60x90 mm za boce, votku, crne, 20 kom.
2,36 € 1,95 €
0,10 EUR/kom.
Perlit za sobne biljke i vrtlarstvo, 2L
1,95 €
0,97 EUR/l