Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija s okusom Wild Cherry Whiskey 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Set od 6 esencija – WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Esencija okusa višnje za 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Esencija Gold s okusom Jamaica Rum za 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Poklopac-čep za balon sa širokim otvorom
3,14 €
3,14 EUR/kom.
Čep / kapica za balone s uskim grlom fi57mm
0,95 €
0,95 EUR/kom.
Modul destilatora - prozor - fi 48,3mm dulj. 100mm
39,51 €
39,51 EUR/kom.
Kuglasti ventil 1/8 inča
5,27 €
5,27 EUR/kom.
Samoljepljive etikete za začine, okrugle, crne - 30 kom.
1,53 €
0,05 EUR/kom.
Elektronički termometar sa sondom
3,31 €
3,31 EUR/kom.
Zaslon za destilacijski termometar hawkSTILL Wi-Fi
42,44 €
42,44 EUR/kom.
Elektronički termometar u okviru - za destilatore (-50°C do +110°C)
5,14 €
5,14 EUR/kom.
Silikonska podloga za pečenje
5,26 € 4,97 €
4,97 EUR/kom.
Poklopac fi 66/4 voće na bijeloj pozadini - 10 kom.
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/kom.
Esencija s okusom kokosa za 2 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l