Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija s okusom limuna i maline - 40 ml, za 4L
3,19 €
3,19 EUR/kom.
Esencija s okusom limuna s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
79,75 EUR/l
Boca za liker 200 ml 6 kom.+ 6 čepova 23/18
5,51 €
0,92 EUR/kom.
Pljosnata boca 500 ml s navojnim čepom, tisak „Domaća naljevina”, 1 kom.
1,63 €
1,63 EUR/kom.
Esencija Gold s okusom Jamaica Rum za 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom kruške – za kruškov liker, 40 ml
Esencija s okusom šljivovice, za 4 L, 40 ml
Esencija s okusom hrasta, s prirodnom aromom i ekstraktom – 40 ml, za 4 L
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Esencija s okusom čokolade 100 ml za 10 L
6,90 €
69,00 EUR/l
Esencija s okusom Highcastle Whisky za 2 L - 40 ml
85,25 EUR/l
Esencija okusa šljive za 4 L, 40 ml
Bočica Receptura 250 ml, s crnim navojnim čepom, 1 kom.
0,88 €
0,88 EUR/kom.
Esencija okusa Gorke Staropoljske za 4 L - 40 ml
Esencija okusa višnje za 10 L - 100 ml
Esencija okusa crnog ribiza s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml