Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Destilator HawkStill "Hladni Prsti" 60 L, s kolonom fi 60,3mm
365,61 €
365,61 EUR/kom.
Destilator hawkSTILL Aabratek 2.3 60L WiFi
487,32 €
487,32 EUR/kom.
Destilator hawkSTILL Aabratek 2.0 60L WiFi
650,98 €
650,98 EUR/kom.
$PRY Destilator HawkStill ZimnePalce 60,3mm RegMoc
414,39 €
414,39 EUR/kom.
Aabratek OLM, električni pufer 60 l, termometar WIF
354,15 €
354,15 EUR/kom.
Destilator hawkSTILL Aabratek 2.0 60L s izolacijom
379,51 €
379,51 EUR/kom.
Kompletna Tri-Clamp spojka 77,5 x 60 mm
14,39 €
14,39 EUR/kom.
Esencija s okusom Whisky Fire za 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom Tennessee Whiskey 2,5 L, za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Esencija s okusom burbona za 4 L, 40 ml
Esencija s okusom Tennessee whiskeyja za 4 L - 40 ml
Esencija s okusom Whisky Apple - 40 ml, za 4 L
Esencija s okusom Whisky Honey za 4 L - 40 ml
Esencija s okusom Whisky Orange za 4 L - 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
Esencija s okusom Wild Cherry Whiskey 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l