Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija s okusom višnje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l
Esencija okusa maline s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Kockice od francuskog hrasta, jako tostirane, aromatizirane – Višnja, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Francuske hrastove kocke, snažno tostirane, aromatizirane – Šljiva, 20 g
Mini alkoholometar EN/DE
1,76 €
1,76 EUR/kom.
Alkoholometar Mini
1,10 €
1,10 EUR/kom.
Esencija s okusom kruške, s prirodnom aromom, 2,5 L
Esencija s okusom kokosa, 2,5L, za 125L gotovog pića
Zaslon za destilacijski termometar hawkSTILL Wi-Fi
42,44 €
42,44 EUR/kom.
PVC cijev 7,0x1,5 mm - 5 m + brza spojka
5,75 €
5,75 EUR/kom.
Elektronički termometar marke Soens – s vanjskim senzorom, okrugli bijeli
13,66 €
13,66 EUR/kom.
Aplikator za mesarske mreže - premium
13,17 €
13,17 EUR/kom.
Aplikator za mesarske mreže - premium verzija - tuba
7,68 € 6,78 €
6,78 EUR/kom.
Aplikator za mesarske mreže basic
6,31 €
6,31 EUR/kom.
Vrtna staklenika (plastična) 3x6x2 m
154,87 € 139,27 €
139,27 EUR/kom.