Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Bočica za likere pljoska 200 ml - 10 kom.
6,55 € 5,83 €
0,58 EUR/kom.
Esencija s okusom Višnjevače za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Kavna esencija s prirodnim aromama za 4 L – 40 ml
3,19 EUR/kom.
Esencija s čokoladnim okusom za 4 L - 40 ml
Esencija s okusom kruške – za kruškov liker, 40 ml
Bočica „Maluch” sa zlatnim navojnim čepom, 40 ml, 10 kom.
4,41 €
0,44 EUR/kom.
Esencija okusa šljive za 4 L, 40 ml
Esencija s okusom Whisky Honey za 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom čokolade 100 ml za 10 L
6,90 €
69,00 EUR/l
Esencija s okusom espresso kave, za 4 L, 40 ml
3,68 EUR/kom.
Esencija s okusom kokosa, za 5 L - 100 ml
6,90 EUR/kom.
Esencija okusa Višnja s brandyjem, 40 ml - za 4 L
Esencija okusa Tennessee whiskeyja za 10 L - 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Esencija s okusom Tennessee whiskeyja za 4 L - 40 ml
Esencija s okusom limuna s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml