Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Bočica za likere pljoska 200 ml - 10 kom.
6,55 € 5,83 €
0,58 EUR/kom.
Bočica za likere tipa pljoska 100 ml 10 kom.
4,87 € 3,56 €
0,36 EUR/kom.
Bočica Receptura 250 ml, s crnim navojnim čepom, 1 kom.
0,88 €
0,88 EUR/kom.
Ukrasna bočica ICONA 250 ml, s čepom-gljivom, 1 kom.
1,17 €
1,17 EUR/kom.
Bočica BELISSIMO 250 ml, s prirodnim čepom od pluta, 1 kom.
Bočica twist off 330 ml s čepom fi43 i šarenim tiskom - 6 kom.
5,83 €
0,97 EUR/kom.
Bočica „Maluch” sa zlatnim navojnim čepom, 40 ml, 10 kom.
4,41 €
0,44 EUR/kom.
Esencija s okusom Whisky Fire za 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom burbona za 4 L, 40 ml
Esencija s okusom Whisky Apple - 40 ml, za 4 L
Esencija s okusom Whisky Honey za 4 L - 40 ml
Esencija s okusom Whisky Orange za 4 L - 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
Bočica Maluch 50 ml s čepom - 10 kom.
6,92 €
0,69 EUR/kom.
Esencija s čokoladnim okusom za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Prirodno tekuće sirište za sir 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l