Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Boca Klasztorna 500 ml s navojnim čepom, natpis „Bimber”, 1 kom.
2,02 € 1,63 €
1,63 EUR/kom.
Boca Daniels 500 ml s čepom, natpis „Bimber OLD”, 1 kom.
1,88 €
1,88 EUR/kom.
Ploska boca 500 ml s navojnim čepom, tisak "Bimber PRL", 1 kom.
1,80 €
1,80 EUR/kom.
Set esencija Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
5,80 €
5,80 EUR/kom.
Set 6 esencija - VOĆNI 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Esencija Jänek Majster, 2,5 L za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Kolona za filtriranje od nehrđajućeg čelika, viseća, s dodacima i aktivnim ugljenom
44,39 €
44,39 EUR/kom.
Esencija s okusom limuna s prirodnom aromom za 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Esencija Jänek Majster za 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom kokosa, 2,5L, za 125L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l
Esencija okusa Višnja s brandyjem, 40 ml - za 4 L
Esencija okusa mirabelke 40 ml
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Gąsior Dama 3 L, s metalnim čepom fi 43 mm i ručkom
5,83 €
5,83 EUR/kom.
Esencija s okusom mente za 2 L - 40ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Esencija s okusom manga i marakuje za 2 L - 40ml