Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Aroma tekućeg dima, za 3 kg mesa, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Esencija s okusom Višnjevače za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Esencija s okusom hrasta, s prirodnom aromom i ekstraktom – 40 ml, za 4 L
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Esencija s okusom kokosa za 2 L - 40 ml
Okusna esencija - karamelizirana na 0,5 L - 40 ml
2,66 €
66,50 EUR/l
Tekući dim – aroma dimljenja, za 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Esencija s okusom manga i marakuje za 2 L - 40ml
Esencija okusa mango & marakuja za 5 L, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Esencija okusa maline s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
Esencija okusa viskija za 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Esencija okusa Višnja s brandyjem, 40 ml - za 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom Wild Cherry Whiskey 40 ml
85,25 EUR/l
Esencija s okusom limuna i maline - 40 ml, za 4L
3,19 EUR/kom.
Esencija s okusom kave 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Esencija s okusom espresso kave, za 4 L, 40 ml
3,68 EUR/kom.