Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Samostanska boca 500 ml s navojnim čepom, otisak „Djed Božićnjak”, 1 kom.
1,63 €
1,63 EUR/kom.
Esencija s okusom Whisky Fire za 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom Reserve Brandy, 40 ml, za 4 L
3,68 EUR/kom.
Esencija s okusom limuna i maline - 40 ml, za 4L
3,19 €
3,19 EUR/kom.
Esencija s okusom jagode, 40 ml
79,75 EUR/l
Esencija okusa crnog ribiza s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
Esencija okusa maline s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
Esencija s okusom limuna s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
Boca Klasztorna 500 ml s navojnim čepom, otisak "Jelka", 1 kom.
Boca tipa pljoska 200 ml s navojnim čepom, tiskani motiv „Snjegović“, 1 kom.
1,02 €
1,02 EUR/kom.
Esencija s okusom višnje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l
Boca 200ml s poklopcem, tisk USI ZECIĆA 6kom
5,36 €
0,89 EUR/kom.