Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Staklenka 10 L s plastičnim poklopcem
11,92 € 8,53 €
8,53 EUR/kom.
Balon 10 L s ručkom i pipicom
16,58 €
16,58 EUR/kom.
Plastični lijevak fi 10 cm
1,61 €
1,61 EUR/kom.
Bočica za likere pljoska 200 ml - 10 kom.
6,55 € 5,83 €
0,58 EUR/kom.
Bočica za likere tipa pljoska 100 ml 10 kom.
4,87 € 3,56 €
0,36 EUR/kom.
Keramički lonac - 10l za kiseljenje s vodenim brtvom i poklopcem
63,41 €
63,41 EUR/kom.
Balon za vino 10 L sa širokim grlom u plastičnoj košari
24,87 € 23,41 €
23,41 EUR/kom.
Univerzalna staklenka 10 L
10,61 €
10,61 EUR/kom.
Esencija okusa viskija za 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Esencija okusa višnje za 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Esencija okusa dunje za 10 L - 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Bačva za kiseljenje 10 L - bijela, s ručkama
6,58 € 5,83 €
5,83 EUR/kom.
Boca za likere pljoska s čepom 200 ml 10 kom
7,56 € 6,78 €
0,68 EUR/kom.
Esencija s okusom limuna s prirodnom aromom za 10 L - 100 ml
Destilator hawkSTILL 1.0 CONVEX 30 L - 2 suhoparnika
209,02 €
209,02 EUR/kom.